Apie gyvūnus
 
ŠUNŲ GYDYMAS
ŠUNŲ SKIEPAI
 
KAČIŲ GYDYMAS
KAČIŲ SKIEPAI
 
ŠEŠKŲ LIGOS
ŠEŠKŲ GYDYMAS
 
GRAUŽIKŲ LIGOS
GRAUŽIKŲ GYDYMAS
 
ROPLIŲ LIGOS
ROPLIŲ GYDYMAS
 
PAUKŠČIŲ LIGOS
PAUKŠČIŲ GYDYMAS
Mūsų kontaktai


Susirgo gyvūnas?


865519991


Mūsų darbo laikas:

I - V 9-22
VI - VII 9-20

 Žemėlapis

STREET VIEW

  
     UAB Zooveterinarijos Centras "TOTO"
Įmonės kodas: 225033960
PVM kodas: LT250339610
Adresas: I. Šimulionio g.5,  Vilnius
DnB
LT054010049500683916
 Swedbank AB
LT137300010129484928

            
VETERINARIJOS GYDYTOJA - DERMATOLOGĖ Laura Udraitė

 

 

LAURA UDRAITĖ - VOVK

 

Mūsų veterinarijos gydytoja - odos ligų specialistė, kuri nuodugniai ištyrusi Jūsų besikasantį ar nuplikusį augintinį, paskirs gydymą, o vėliau parinks tinkamą dietą.


Turite klausimų dėl odos ligų? Norite užsiregistruoti vizitui?

865519991


Norite praplėsti savo žinias dermatologijos srityje? Dėl paskaitų ir seminarų bei kitų svarbių klausimų kreipkitės el paštu:

laura.udraite@gmail.com

arba

 facebook Laura Udraitė-Vovk

 Mieli klientai,

esu dėkinga likimui už pasirinktą profesiją, už meilę ir ryšį su gyvūnais, kurie lydi mane jau daugybę metų, už galimybę bendrauti su Jumis - mūsų pacientų šeimininkais - nuostabiais ir nepaprastai gerais žmonėmis, ir šis bendravimas praturtina mane kasdien vis nauja patirtimi ir įspūdžiais.
Jūsų Laura Udraitė - Vovk


Laura Udraitė yra veterinarijos klinikos ,,TOTO''  įkūrėja ir daugiau 15-kos metų darbo patirtį turinti gydytoja. Pabaigusi Lietuvos veterinarijos akademiją, profesinių paslapčių mokėsi Šveicarijoje ir savo veiklą pradėjo visiškai viena. Šiandien Lauros Udraitės įkurtoje veterinarijos klinikoje dirba arti 20 -ties veterinarijos specialistų, o Laura yra gerai žinoma odos ligų specialistė, bendradarbiaujanti su geriausiais užsienio dermatologais.
 
 
Laura Udraitė dalyvauja TV, radijo laidose, rašo straipsnius veterinarinėmis temomis (straipsnius galite rasti skiltyje ,,Ar žinote?'').

Šiuo metu veterinarijos klinikos ,,TOTO'' gydytoja intensyviai užsiminėja edukacine veikla - skaito paskaitas dermatologijos temomis kolegoms bei gyvūnų augintojams Lietuvoje.

Nuo 2016-ųjų metų Laura Udraitė - Europinio dermatologijos koledžo rezidentė - ji priiminėja gyvūnus ne tik Lietuvoje, bet ir Miuncheno universitetinės smulkių gyvūnų klinikos dermatologijos skyriuje. 

 


Neatsiejama Lauros gyvenimo dalis - šunys. Ji augina šiurkščiaplaukį vengrų vižlą - Nendrę, su kuria profesionaliai sportuoja agility, dalyvauja ir Lietuvą atstovauja tarptautinio mąsto renginiuose.
 Nendrė nėra pirmasis gydytojos Lauros šuo. Asmenines gydytojos istorijas apie pirmuosius keturkojus draugus ir begalinę meilę gyvūnams, kurie tapo jos didele gyvenimo dalimi, skaitykite čia.

Gydytojos straipsniai:

 


UAB Zooveterinarijos Centras
"TOTO"

 

I.Šimulionio g. 5, Vilnius
865519991

Mūsų darbo laikas:


I - V 9 - 22
VI - VII 9 - 20

LT EN RU

Visos teisės saugomos. Kopijuoti ar platinti informaciją be administracijos patvirtinimo griežtai draudžiama.