Apie gyvūnus
 
ŠUNŲ GYDYMAS
ŠUNŲ SKIEPAI
 
KAČIŲ GYDYMAS
KAČIŲ SKIEPAI
 
ŠEŠKŲ LIGOS
ŠEŠKŲ GYDYMAS
 
GRAUŽIKŲ LIGOS
GRAUŽIKŲ GYDYMAS
 
ROPLIŲ LIGOS
ROPLIŲ GYDYMAS
 
PAUKŠČIŲ LIGOS
PAUKŠČIŲ GYDYMAS
Mūsų kontaktai


Susirgo gyvūnas?

865519991

registratura@vetklinika.lt


Mūsų darbo laikas:

I - V 8-20
VI - VII 8-18

 Žemėlapis

STREET VIEW

  
     UAB Zooveterinarijos Centras "TOTO"
Įmonės kodas: 225033960
PVM kodas: LT250339610
Adresas: I. Šimulionio g.5,  Vilnius
Luminor
LT054010049500683916
 Swedbank AB
LT137300010129484928

            
2015 m. Agility pasaulio čempionato akimirkos

 Mažieji agility sportininkai Italijoje atliko didelį darbą: į Lietuvą keliauja bronza


   Šie metai Lietuvos agility sporto istorijoje – neeiliniai. Spalio 8 – 11 dienomis Italijoje, Bolonijoje vykusiame agility pasaulio čempionate, Lietuvos small komanda pademonstravo puikią sportinę formą ir užlipo ant trečiojo, bronzinio, pakylos laiptelio.
 
   Komanda, kurią sudarė Laima Statutaitė su belgų grifonu Mėta, Jūratė Miliūnaitė su borderterjeru Sabi, Vilija Snorkienė su šelčiu Fai ir Aušra Volosenkinienė su mažuoju pudeliu Feti, čempionato metu įveikė dvi trasas, kuriose varžėsi su 30 komandų iš viso pasaulio. Pirmoje trasoje užėmusios dešimtąją, antroje – ketvirtąją vietas, bendrojoje įskaitoje lietuvaitės liko trečios, jas aplenkti pavyko tik čekų ir austrų komandoms.
   
     -Važiuodamos į šių metų pasaulio čempionatą mes prizinės vietos nesitikėjome. Pagrindinis mūsų tikslas buvo trasas prabėgti be klaidų. Iškovoti bronzą šiais metais padėjo ne tik fortūna. Kadangi tokia komandos sudėtimi važiuojame antrus metus, daug lėmė tikras komandinis darbas: kartu analizavome agility trasą, pavojingas jos vietas. Tobulėti ši komanda dar tikrai turi kur, bet džiaugsmo ašarų neslepiame, savo šių metų pasirodymą vertiname puikiai,-  pasakojo komandos atstovė Laima. 
 
   Šių metų agility pasaulio čempionate mažieji sportininkai trasas įveikė puikiai ne tik kaip komanda. Laima Statutaitė su Mėta, vieninteliu belgų grifonu pasaulio čempionate, komandinėje jumping trasoje parodė įspūdingą asmeninį rezultatą: iš 124 startavusių šunų pateko į top 5. Vilijos Snorkienės ir jos šelčio Fai debiutas taip pat privertė suklusti. Šis duetas individualioje jumping trasoje pateko į geriausiųjų top15.


   Lietuvą Italijoje atstovauti išvyko ne tik small, bet ir large ūgio kategorijos sportininkai. Aukščiausią asmeninį rezultatą large kategorijoje pasiekti pavyko Aistei Svinkūnaitei su Tesa. Ši komanda bendroje rezultatų lentelėje užėmė 13 – tąją vietą.

   

Veterinarijos klinika TOTO džiaugiasi galėdama prisidėti prie šių sportininkų sveikatos ir puikios formos!
Susirgo gyvūnas?
Skambinkite
telefonu:

865519991
 

Mūsų darbo laikas:

I - V 9 - 22
VI - VII 9 - 20


LT EN RU

Visos teisės saugomos. Kopijuoti ar platinti informaciją be administracijos patvirtinimo griežtai draudžiama.